Sarnowianka wiceliderem

Sarnowianka wiceliderem - Zdjęcie główne

W ramach zaległej, 3. kolejki, Sarnowianka na własnym stadionie podejmowała GKS Krzemieniewo. Było to spotkanie drużyn, które w tym sezonie prezentują równą, wysoką formę i znajdują się w czołówce A klasy.

Od początku mecz był zacięty z lekkim wskazaniem na Sarnowiankę. Drużyna Wendzonki przewagę udokumentowała bramką, a na listę strzelców wpisał się Adrian Kociemba. Jednobramkowym prowadzeniem miejscowych zakończyła się więc pierwsza połowa. W przerwie tradycyjnie działacze sarnowskiego klubu przeprowadzili losowanie cennych nagród, dla kibiców, którzy kupili okolicznościowe „cegiełki”. Odbyło się też losowanie nagrody głównej - laptopa. Po zmianie stron gospodarze nie zamierzali spocząć na laurach i starali się podwyższyć prowadzenie. Sarnowianka zdominowała środek pola i raz za razem gościła w polu karnym gości. Kilkanaście minut po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Damian Bartkowiak. GKS nie zdążył się otrząsnąć, a minutę później dostał trzeci cios, po którym już nie miał siły się podnieść. Piękną bramkę, uderzeniem zewnętrzną częścią stopy, z ostrego kąta strzelił zdobywca pierwszego gola - Adrian Kociemba. GKS w drugiej połowie nie stworzył praktycznie żadnej sytuacji, był bezradny, natomiast miejscowi grali bardzo dobrze i rozgrzewali mocno zmarzniętą, liczną publiczność. Kibice jednych i drugich stworzyli także fajne widowisko, mocno dopingując swoje ekipy. Mecz z pewnością mógł się podobać, a forma Sarnowianki napawa dużym optymizmem. Teraz jednak czas na przerwę zimową i przygotowania do rundy wiosennej.

Sarnowianka Sarnowa - GKS Krzemieniewo 3:0 (1:0)

1:0 - Adrian Kociemba (28'), 2:0 - Damian Bartkowiak (55'), 3:0 - Adrian Kociemba (56')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Amadeusz Izydorczak, Krystian Murawa, Bartłomiej Chociaj, Dawid Kramarczyk, Łukasz Szczepański (85'Piotr Leśny), Jakub Janowski, Damian Bartkowiak (80'Waldemar Adamiak), Adrian Kociemba (75'Adam Pawlak), Arkadiusz Wojtyczka, Paweł Domagała