Sukcesy rawiczan na mistrzostwach kraju. Wywalczyli medale w karate

Sukcesy rawiczan na mistrzostwach kraju. Wywalczyli medale w karate - Zdjęcie główne
13

Sport 470 zawodników z 65 klubów wzięło udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Impreza odbyła się na Mazowszu, w miejscowości Zielonki-Parcela.

Rawicki Klub Karate Surem reprezentowała dwójka zawodników. Natasza Cichoszewska wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kumite juniorek - 66 kg. Maurycy Markowski zdobył natomiast brązowy medal w kumite juniorów - 55 kg.

- Jestem bardzo zadowolony z wyników, tym bardziej, że Maurycy dopiero w maju wszedł do kategorii U18. Nataszy natomiast udało się obronić tytuł sprzed roku - podkreśla trener Krzysztof Glina.

W klasyfikacji generalnej rawicka ekipa znalazła się na 20. miejscu.