Autor: | Zdjęcie: Surem Rawicz

Świetny występ rawickich karateków w Kobylinie. Wygrali w klasyfikacji drużynowej - Zdjęcie główne

foto Surem Rawicz

Sport350 zawodników z 29 klubów karate z całej Polski rywalizowało podczas VIII Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kobylina Ukemi Cup. Świetnie w imprezie zaprezentowali się zawodnicy rawickiego Suremu.

Turniej odbywał się w hali w Kobylinie. Rywalizowano w trzech kategoriach: najlepszego klubu turnieju w kwalifikacji medalowej, najlepszego klubu w konkurencji Kata i najlepszego klubu w konkurencji Kumite.

Sukces osiągnęli reprezentanci rawickiego Suremu. Wywalczyli 7 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe krążki. Zapewniło to zwycięstwo w klasyfikacji medalowej. Do startu w imprezie karateków przygotował trener Krzysztof Glina.