Reklama

Turniej w Sarnowie "Dziewczyny na medal". Impreza strzałem w dziesiątkę [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Osiem ekip dziewcząt stawiło się w Sarnowie. Drużyny, składające się z uczennic klas 1-3, zagrały w turnieju "Dziewczyny na medal".

W imprezie wzięło udział 70 dziewczynek ze szkół w powiatach: gostyńskim, leszczyńskim i rawickim. W Sarnowie zagrały reprezentantki ośmiu placówek: SP Szelejewo, SP 2 Rawicz, SP 1 Rawicz, SP Dubin, SP Pakosław, SP Kaczkowo, SP Chojno i SP Zielona Wieś. 

Celem turnieju było, m.in. propagowanie piłki nożnej od najmłodszych lat wśród dziewczynek. Organizatorzy nie zapisywali wyników. Każdy zespół, który przystąpił do imprezy, był zwycięzcą tej imprezy. Uhonorowano wszystkie zawodniczki. Otrzymały one identyczne nagrody, w tym medale i gadżety. Także do szkół powędrowały puchary, hula hopy, stożki i pachołki. Organizatorzy nie zapomnieli także o poczęstunku dla uczestniczek, a także nagrodach dla trenerów i nauczycieli. 

Organizatorami turnieju byli: Wielkopolski ZPN, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. Kurpińskiego w Rawiczu (Sarnowie) przy wsparciu sponsorów. 

Zdecydowanie można powiedzieć, że ten turniej to strzał w 10. Dziewczynki były bardzo szczęśliwe i zadowolone. Dla większości to była pierwsza taka impreza sportowa. Towarzyszyły im niesamowite przeżycia oraz ogromna radość z każdej zdobytej bramki - podkreślają organizatorzy turnieju. - Dziękujemy wszystkim za możliwość organizacji tej imprezy sportowej. Szczególne podziękowania dla Łukasza Kaczmarka - prezesa Wydziału Piłkarstwa Kobiecego oraz prezesa firmy KA 4 - pomysłodawcy tego projektu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE