Wielka Sobota w Sarnowie

Wielka Sobota w Sarnowie - Zdjęcie główne

Od mocnego uderzenia rozpoczęła rundę wiosenną na własnym boisku Sarnowianka Sarnowa. \r\n
Ekipa P. Staniszewskiego zwaliła z nóg Kłosa Rokosowo, wygrywając 6:2. To pierwsze od trzech lat tak przekonujące zwycięstwo Sarnowianki na własnym boisku. W kwietniu 2007 roku miejscowi wygrali na Stadionie Leśnym 7:1 z… Kłosem Rokosowo.  - W pierwszych dwudziestu minutach nie potrafiliśmy odnaleźć swojego rytmu - wypominał swoim podopiecznym trener, P. Staniszewski. - Dostosowaliśmy się do stylu gry przeciwnika, który lansował prostą grę długą piłką. W szatni padły mocne słowa. Reprymenda przyniosła skutek. W drugiej połowie osiągnęliśmy miażdżącą przewagę. Kempa i Szatkowski zrobili wynik, ale pracował na to cały zespół. W najbliższą niedzielę Sarnowianka podejmie na Leśnym Wisłę Borek. Początek meczu o godzinie 16.00.  (teka)

Sarnowianka - Kłos    6:2
1:0 - Kempa (8’), 1:1 - Wolny (20’), 1:2 - Jankowski (22’) z rzutu wolnego, 2:2 - Kempa (35’), 3:2 - Szatkowski (40’), 4:2 - Kempa (65’), 5:2 - Szatkowski (80’), 6:2 - Kempa (89’)
Sarnowianka: Figas - Murawa, Eliasz, Bujakiewicz, Janaszek, Faryniuk (78’ Maćkowiak), Pernak, Molski, Stefaniak, Kempa, Szatkowski (84’ Dolata)