Reklama

Zacięta rywalizacja

Opublikowano:
Autor:

Zacięta rywalizacja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport

W sali I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się dwie imprezy siatkarskie: Turniej Mikołajkowy oraz Towarzyski Turniej Siatkówki Międzyzakładowej. W porannym bloku zmagania toczyły dziewczęta w wieku 14-19 lat, zaś w popołudniowym drużyny mieszane od 16 lat.

W Turnieju Mikołajkowym udział wzięło 8 drużyn żeńskich o różnym poziomie umiejętności, reprezentujących rawickie szkoły i klub UKS "Szóstka". Do zmagań zakładowych zgłosiło się 10 drużyn. W każdej, obowiązkowo, musiała zagrać jedna kobieta.

W młodszej grupie, po zaciętym finale o zwycięstwie przesądził tie-break. Zespół I LO "A" w składzie: Agata Michalak, Natalia Zygmunt, Wiktoria Kendzia, Zuzanna Ilnicka i Zuzanna Krzyżosiak pokonał 2:1 ZSZ Rawicz.

Tie-break potrzebny był również w ostatnim meczu dnia. Pierwszą porażkę zanotował wówczas "MOS Leszno", przegrywając 1:2 (13:15, 15:12, 15:10) z ekipą "Ardek Team" Krobia walkę o zwycięstwo w całym turnieju. Najlepsza drużyna zawodów zagrała w składzie: Damian Wenderski, Maciej Wenderski, Dawid Zwierzyk, Marcin Śląski, Michał Muszkieta, Mikołaj Nele, Paweł Włodarczyk, Jan Jurkowski i Magdalena Paszkier.

Organizatorem imprezy był UKS "Szóstka" Rawicz.

Szczegółowe wyniki w bieżącym wydaniu gazety. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE