Zła passa przerwana [ZDJĘCIA]

Zła passa przerwana [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Koszykarze Rawii Rawicz w niedzielny wieczór przerwali złą passę. Na własnym parkiecie, w dobrym stylu pokonali ekipę Muszkieterowie Nowa Sól 84:58.

Od samego początku mecz układał się pod dyktando miejscowych graczy, którzy z minuty na minutę powiększali prowadzenie nad rywalami. Po pierwszej połowie gospodarze osiągnęli 22-punktową przewagę, dzięki której w kolejnych odsłonach mogli pozwolić sobie na swobodną grę. Obok podstawowych graczy, cenne doświadczenie na 2-ligowym parkiecie zbierali również młodsi wychowankowie Rawii.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu.

Rawia Rawicz - Muszkieterowie Nowa Sól 84:58