Reklama

360 laptopów dla dzieci z byłych PGR-ów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

360 laptopów dla dzieci z byłych PGR-ów - Zdjęcie główne

foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Bojanowo pozyskała dofinansowanie na zakup prawie 360 laptopów dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR.

W ramach ogłoszonego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa konkursu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym” gminy, na których terenie funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne mogły ubiegać się o dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego z niezbędnym oprogramowaniem.
Z programu mogli również skorzystać mieszkańcy gminy Bojanowo – uczniowie szkół podstawowych i średnich, będące dziećmi, wnukami lub prawnukami byłych pracowników PGR.

Złożono prawie 400 wniosków

W ramach naboru zostało złożonych prawie 400 wniosków, z czego do udziału w projekcie zakwalifikowano ostatecznie 357 dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych lub ponadpodstawowych.
- Centrum Projektów Polska Cyfrowa zaakceptowało wniosek Gminy Bojanowo, wkrótce nastąpi podpisanie umowy o dofinansowanie - przekazuje burmistrz Maciej Dubiel.

Zakupią 357 laptopów

Jak informuje włodarz, w ramach 100 % dofinansowania gminie  został przyznany grant w wysokości 909 636 zł na zakup 357 laptopów wraz z ubezpieczeniem.
Zakup sprzętu komputerowego odbędzie się po podpisaniu umowy o dofinansowanie i wyłonieniu dostawcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy