Reklama

Czadowy konkurs. Ostatnia szansa, by wygrać czujkę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czadowy konkurs. Ostatnia szansa, by wygrać czujkę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga! Kończy się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w „sezonie grzewczym”. Do wygrania było kilkadziesiąt czujników tlenku węgla i dymu.

Uwaga! Dobiega końca konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w „sezonie grzewczym”. Podczas tegorocznej edycji czytelnicy wygrali kilkadziesiąt czujników tlenku węgla.

Już od kilku lat, jesienią nasza redakcja jest współorganizatorem konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Organizatorem konkursu jest Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu, przy współpracy z naszą redakcją, Starostwem Powiatowym i Gminą Miejska Górka.

Cykl filmów konkursowych powstał przy udziale uczniów klasy III D ze szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu, którzy mówili o tym, jak chronić się przed czadem i w jaki sposób walczyć z tym „cichym zabójcą”.

Uczestnikiem konkursu mogła zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna, zamieszkała na terenie powiatu rawickiego, spełniająca warunki Regulaminu.

Kto wygrywa?

W tym tygodniu, na zakończenie naszej zabawy mamy dla Was sześć czujników dymu. Wygrają je osoby, które w czwartek między godz. 10.00 a 10.30 jako pierwsze zadzwonią do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu pod numer 47 771 90 00 i poprawnie odpowiedzą na pytanie zadane na końcu filmu. Uwaga! Poprzednia wygrana eliminuje z ponownego uczestnictwa.

Gdzie będą publikowane listy zwycięzców?

Portal  Rawicz24.pl Tygodnik Życie Rawicza, strona internetowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

Jak odebrać nagrodę?

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu, ul. Scherwentkego 13, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00.

Przy odbiorze nagrody konieczne będzie potwierdzenie swojej tożsamości (przedstawienie upoważnienia do odbioru – jeżeli zwycięzca osobiście nie będzie mógł odebrać) oraz pokwitowanie odbioru.

Czad wciąż groźny

Każdego roku w okresie jesienno  - zimowym  wzrasta liczba pożarów w budynkach mieszkalnych oraz odnotowuje się wiele przypadków emisji śmiertelnie niebezpiecznego dla człowieka tlenku węgla, potocznie nazywanego czadem.

Przypominamy, że w sezonie grzewczym 2021/2022 strażacy na terenie kraju byli wzywani do 2435 zdarzeń związanych z tlenkiem węgla, w wyniku których 988 osób zostało podtrutych i aż 43 poniosły śmierć !!!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy