LISTA ZWYCIĘZCÓW drugiej odsłony konkursu – 9.12.2021 r.
- Sława Rossa, Rawicz
- Adriana Szymoniak, Rawicz
- Karolina Klimek, Zaorle
- Małgorzata Minicka, Ostoje
- Magdalena Walkowiak, Chojno
- Monika Suchanecka, Rawicz
GRATULUJEMY !!!
Nagrody można odbierać w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu, ul. Scherwentkego 13, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00. Uwaga! Jeżeli zwycięzca osobiście nie będzie mógł odebrać nagrody, osoba odbierająca ją w jego imieniu, musi posiadać upoważnienie.
Następna okazja do wygrania czujnika tlenku węgla już w najbliższy czwartek, 9 grudnia 2021 r. Dzień wcześniej, w środę opublikujemy zostanie kolejny spot edukacyjny i pytanie konkursowe.
Komentarze (0)