Reklama

Czy w tym roku odbędzie się Rawicki Festiwal Sportu?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Czy w tym roku odbędzie się Rawicki Festiwal Sportu? - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W minionym roku odbyła się dziesiąta edycja Rawickiego Festiwalu Sportu. Uczestnicy wydarzenia rywalizowali w ośmiu dyscyplinach. Czy władze gminy planują organizację imprezy także w 2023 r.?

Po dwóch latach przerwy z powodu pandemii, w 2022 roku do Rawicza powrócił 24 h Rawicki Festiwal Sportu. Swoje zmagania biegacze rozpoczęli tradycyjnym wystrzałem z armaty, a przez dwa dni miłośnicy sportu rywalizowali w 8 konkurencjach. W imprezie wystartowało 2.000 zawodników.

Co roku impreza miała miejsce w maju, a już pod koniec marca ruszały zapisy. Póki, co nigdzie nie pojawiły się zapowiedzi o tegorocznym festiwalu. 

- Rawicki Festiwal Sportu oczywiście się odbędzie. Cały czas trwają przygotowania. Już można zarezerwować sobie termin 20 i 21 maja - uspokaja Maciej Szymkowiak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu.

Jak zapewnia dyrektor, w najbliższym czasie kolejna edycja RFS będzie ogłoszona. Ruszy także dedykowana wydarzeniu strona, na której znajdą się wszelkie niezbędne informacje oraz dane o zapisach.

O przygotowaniach do Festiwalu będziemy oczywiście także na bieżąco informować na rawicz24.pl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE