Reklama

Duży rawicki market wystawiony na sprzedaż

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Duży rawicki market wystawiony na sprzedaż - Zdjęcie główne

zdjęcie poglądowe | foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oferta sprzedaży pojawiła się w lutym. Dotyczy sklepu wielkopowierzchniowego oraz 4-stanowiskowej myjni. Obiekty położone są przy ul. Poznańskiej w Rawiczu.

W lutym na stronach internetowych firm zajmujących się sprzedażą nieruchomości pojawiła się oferta sprzedaży jednego z rawickich marketów ogólnobudowlanych. Obiekt o powierzchni 2.350 m2 położony przy ul. Poznańskiej można nabyć za 12 mln 900 tys. zł.

Jak czytamy w ogłoszeniu - na sprzedaż jest hala o przeznaczeniu handlowym, magazynowym, usługowym, produkcyjnym - obecnie prowadzona jest działalność handlowa w postaci marketu sieci PSB Mrówka.

"Obiekt oddany do użytkowania w marcu 2021 roku. Powierzchnia gruntu - 9289 m2. Powierzchnia użytkowa hali - 2350 m2. W skład nieruchomości wchodzi również myjnia 4-stanowiskowa Karcher, również oddana do użytkowania w marcu 2021 roku" - podano w ofercie.

Choć sklep wystawiono na sprzedaż, cały czas jest on czynny i nie ma informacji o planowanym zamknięciu. Wszystko wskazuje na to, że zmienić się może jedynie właściciel.

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się 19 marca 2021 roku. Inwestycja została zrealizowana przez firmę ANT. Załoga liczyła wówczas 47 osób. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE