Reklama

Gmina będzie odbierać od mieszkańców materiały azbestowe

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Gmina będzie odbierać od mieszkańców materiały azbestowe - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Bojanowo otrzymała 100 tys. zł dofinansowania na usunięcie 200 ton elementów azbestowych. Osoby, które chciałyby za darmo pozbyć się takich materiałów ze swojej posesji muszą złożyć w urzędzie wniosek.

Burmistrz Bojanowa - Maciej Dubiel informuje, że w związku z realizacją przedsięwzięcia „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Bojanowo”, dofinansowanego z funduszy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, do 16 stycznia 2023 roku mieszkańcy gminy mogą składać wnioski wraz z załącznikami na sfinansowanie kosztów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest.

- Na to zadanie otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 100 tys. zł. Kwota ta pozwala nam na usunięcie 200 ton azbestu - dodaje Maciej Dubiel.

Wnioski można składać osobiście w urzedzie, za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP lub wysłać je pocztą. O zakawalifikowaniu wniosku do realizacji decyduje kolejność zgłoszeń. Wzory wniosków dostępne są w urzędzie, lub stronie internetowej magistratu. 

O zakwalifikowaniu wniosku do realizacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Warto się pospieszyć, bo w przypadku wyczerpania limitu pieniędzy, bądź ilości azbestu przewidzianego do usunięcia, kolejne wnioski nie będą rozpatrywane.   

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE