Reklama

"Gramy nie tylko dla Huberta". Takiej kwoty w historii imprezy jeszcze nie zebrano [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum)

"Gramy nie tylko dla Huberta". Takiej kwoty w historii imprezy jeszcze nie zebrano [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto D. Bela (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy dni trwała jedenasta edycja imprezy "Gramy nie tylko dla Huberta". Zorganizowano ją w hali pakosławskiej podstawówki. Przedsięwzięcie miało wymiar charytatywny.

Reklama

Impreza "Gramy nie tylko dla Huberta" trwała od piątku do niedzieli (17-19.02.2023). Jej beneficjentami byli: Hubert Barteczka, Franciszek Kaliciński i stowarzyszenie "Wsparcie dla każdego.

Zgodnie z tradycją imprezy, rozegrano halowy turniej piłkarski. Wystąpiło w nim ponad 20 ekip. Po zaciętych rozgrywkach triumfowała drużyna Rymetu. Więcej na ten temat TUTAJ.

Pakosław. Atrakcje w trakcie "Gramy nie tylko dla Huberta"

Kto stawił się w niedzielę (19.02.2023) w hali w Pakosławiu, na pewno nie żałował. Na trasę wyszli miłośnicy Nordic Walking. Swoje stoisko miał Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu, a także Fajne Babki. Przed zgromadzonymi wystąpił Paweł Skóra z pokazem freestyle'u. Zachęcił też dzieci i młodzież do zabawy. Świetny koncert dała Orkiestra Dęta Miejska Górka pod batutą Damiana Ruskowiaka. Zatańczyła "Paka" z Pakosławia i grupa "Fit to dance". Swoje umiejętności zaprezentowali również młodzi przedstawiciele klubu Taekwon-do z Pakosławia. Był także mecz pokazowy młodych adeptów Awdańca. W trakcie imprezy zbierano pieniądze do puszek. 

- Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji XI Turnieju „Gramy nie tylko dla Huberta”, z którego część dochodu będzie przeznaczona na rehabilitację i leczenie naszych Synów. Szczególnie dziękujemy głównym organizatorom: LUKS Awdaniec, Stowarzyszenie Wsparcie dla Każdego, SP Pakosław, Gmina Pakosław, GOPS Pakosław, OKiR Pakosław. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, sędziom, OSP Pakosław, osobom zaangażowanym w aukcje internetowe i te przeprowadzone na sali w niedzielę. Dziękujemy Klubowi Nordic Walking „Włóczykije znad Orli”, KGW Fajne Babki z Zawad, Orkiestrze z Miejskiej Górki, Zespołowi Tanecznemu Paka, Taekwondo Pakosław, Szkole Tańca Fit to Dance Rawicz, Drużynie Żaków Awdańca, Pawłowi Skórze, za to, że finał turnieju był niezwykle atrakcyjny. Dawidowi Beli z "Życia Rawicza" dziękujemy za trzy dni spędzone na hali w Pakosławiu i ujęcie w obiektywie najważniejszych momentów, będziemy mieć piękną pamiątkę. Nie sposób podziękować tutaj wszystkim, jesteście wspaniali! Jak widzieliście w niedzielę, Naszych Synów łączy niezwykła więź, niezwykła przyjaźń, którą staramy się pielęgnować. Chłopaki dzwonią do siebie prawie codziennie na Messengerze, żeby się zobaczyć i porozmawiać, lubią spędzać ze sobą czas. To, co wydarza się podczas turnieju, ta jedność społeczności lokalnej, wspólne działanie, wspólne pomaganie i propagowanie sportu, emocje podczas licytacji to piękne chwile. Dziękujemy i do zobaczenia za rok na hali w Pakosławiu - podziękowali po zakończeniu imprezy rodzice Huberta i Franka.

Rozliczono "Gramy nie tylko dla Huberta"

Jak poinformowali organizatorzy, znana już jest kwota, jaką zebrano w trakcie tegorocznej, jedenastej edycji. Ci, którzy stawili się w hali w Pakosławiu, okazali serce. Kwota, którą zebrano przekroczyła 42 tys. zł. 

- Pomaganie jest piękne - skwitował Jacek Hajduk, prezes Awdańca Pakosław.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE