Reklama

Jak ważny jest pierwszy kontakt z dzieckiem?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jak ważny jest pierwszy kontakt z dzieckiem? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 14 - 20 maja przypada Międzynarodowy Tydzień Godnego Porodu. W ramach jego obchodów w Bojanowie odbędzie się spotkanie dedykowane wszystkim przyszłym mamom oraz kobietom w ciąży.

Reklama

Doula - Ewelina Kozyra, Fundacja "Rodzić po ludzku" i Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w środę, 17 maja 2023 r. o godzinie 17.00 w czytelni. 

- Zapraszamy kobiety w ciąży i ich osoby bliskie do udziału w spotkaniu „O wadze pierwszego kontaktu”. Przedstawimy prezentację opracowaną przez specjalistki opieki okołoporodowej Fundacji Rodzić po Ludzku, w której dowiesz się m.in.: jakie są twoje prawa okołoporodowe, co jest najważniejsze w planie porodu, czym jest pierwszy kontakt i jak zadbać o pierwszy kontakt podczas porodu w szpitalu - podkreślają organizatorzy. - Chcemy, żeby kobiety i ich bliscy przygotowujący się do porodu wyszli ze spotkania zainspirowani, wzmocnieni i lepiej przygotowani na przyjęcie dziecka.

Spotkanie jest bezpłatne. Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE