Jak przekazują służby - na drodze prowadzącej do Żylic - doszło do kolizji drogowej.
- Zderzyły się trzy auta. Jedno drugiemu najechało na tył. Jedna osoba jest poszkodowana, ale prawdopodobnie nie doznała poważnych obrażeń i będziemy mieć do czynienia z kolizją - informuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP w Rawiczu.
Na miejsce skierowano straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe.
Więcej informacji wkrótce.
Komentarze (0)