Kolizja w Żylicach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolizja w Żylicach - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościDo zdarzenia doszło na drodze prowadzącej do Żylic. Jedna osoba jest poszkodowana
reklama

Jak przekazują służby - na drodze prowadzącej do Żylic - doszło do kolizji drogowej. 

- Zderzyły się trzy auta. Jedno drugiemu najechało na tył. Jedna osoba jest poszkodowana, ale prawdopodobnie nie doznała poważnych obrażeń i będziemy mieć do czynienia z kolizją - informuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP w Rawiczu. 

Na miejsce skierowano straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe.

Więcej informacji wkrótce.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo