Reklama

Kto zatańczy w tym roku na studniówce?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: adobe stock

Kto zatańczy w tym roku na studniówce? - Zdjęcie główne

foto adobe stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ministerstwa zdrowia oraz edukacji wykazały wytyczne, które musza spełnić organizatorzy bali maturalnych. Które placówki w naszym powiecie zdecydowały się na organizację studniówki i kiedy?

Zalecenia dla organizatorów studniówek niewiele się różnią od ogólnych restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią Covid-19. A to oznacza, że należy przestrzegać limitu uczestników,  w zabawie mogą wziąć udział tylko osoby bez objawów infekcji, należy często wietrzyć salę, w której odbywa się impreza i dezynfekować ręce.

Rekomenduje się, żeby przy stolikach, w miarę możliwości, siedzieli uczniowie z jednej klasy - czytamy w zaleceniach ministerstw edukacji i zdrowia. 

Ponadto, organizator musi sporządzić imienną listę gości, a kelnerzy i obsługa imprezy muszą pracować w maseczkach. Jeśli studniówka będzie odbywać się w szkole, obowiązują takie same zasady jak w przypadku imprezy w restauracji czy sali bankietowej. 

W myśl wytycznych - bale maturalne nie mogą odbyć się w przypadku przejścia szkoły na nauczanie zdalne / hybrydowe spowodowane wzrostem zachorowań na koronawirusa wśród uczniów i pracowników, bądź zawieszenia nauczania lub przejścia na naukę zdalną wynikającą z wprowadzonych przepisów.

W powiecie rawickim funkcjonuje 5 szkół średnich. W dwóch z nich - w placówce Bojanowie oraz Jutrosinie podjęto decyzję o zorganizowaniu studniówek. Odbędą się one w połowie stycznia. W Zespole Szkół Zawodowych bal przełożono wstępnie na kwiecień, natomiast dyrektorzy pozostałych placówek oczekują na rekomendacje ze strony rodziców, wówczas zapadną decyzje

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy