W tym roku jutrosińską szkołę opuszcza 42 uczniów dwóch klas ogólniaka.
Ostatni rok był dla nich nietypowy. Większość nauki, także przygotowania do matury odbywała się zdalnie. Ten rocznik nie miał nawet studniówki. Również zakończenie roku było inne. Absolwenci pojedyńczo wchodzili do budynku, odbierali świadectwa, dyplomy i nagrody, wpisywali się do szkolnej księgi i samotnie opuszczali mury szkoły. Nawet wspólne zdjęcie mają w maseczkach.
Co sądzą o czekających ich egzaminach maturalnych?
Czy nie żal im opuszczać szkoły?
ZOBACZ MATERIAŁ FILMOWY
Komentarze (0)