Reklama

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF. Kacper Bujakiewicz z brązowym medalem

Opublikowano: czw, 19 maj 2022 05:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miejscowości Panki w województwie śląskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci rawickiej Akademii IN NAE: Emilia Ulbin, Antoni Ulbin i Kacper Bujakiewicz.

Impreza odbyła się w dniach 13-15 maja. Kacper Bujakiewicz wywalczył brąz w technikach specjalnych. Nie było to jednak proste zadanie. Łącznie z nim, sześciu zawodników miało tyle samo punktów. Przeprowadzona została dogrywka.

Ostatecznie jednak, udaje się mu pokonać innych zawodników i zdobyć brązowy krążek. W walkach do 62 kg zdobył lokatę 9-16, a w układach lokatę +33 - relacjonuje Paweł Jóska, trener w rawickiej Akademii.

Emilia Ulbin również wystartowała w trzech konkurencjach.

Pierwszą walkę wygrała, w drugiej trafiła na zwycięzcę całej kategorii i, niestety, odpadła. Mimo kompletu punktów w technikach specjalnych, Emilia - po udziale w dogrywkach - zdobyła za mało punktów, co spowodowało, że zdobyła 6 miejsce. W walkach do 65kg zdobyła lokatę 9-16, a w układach mistrzowskich 17-33 - opisuje trener.

Trzykrotnie zaprezentował się także Antoni Ulbin.

Antoni w walkach wygrał 3 pojedynki i odpadł tuż przed sferą medalową. Po spadku do repasaży, niestety, przegrał walkę o brązowy medal i ostatecznie w kategorii do 75 kg zdobył 4 miejsce. W układach zajął lokatę 9-16, natomiast w teście siły został zdyskwalifikowany za nieregulaminowy przymiar do techniki - przyznaje Paweł Jóska. 

Dopowiada, że jego podopieczni nie zwalniają tempa i już pracują na październikowe zawody „Mazovia Masters Cup”, które odbędą się w Ciechanowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE