Reklama

Nowe urządzenia zabawowe w Gościejewicach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bojanowo

Nowe urządzenia zabawowe w Gościejewicach - Zdjęcie główne

foto Gmina Bojanowo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na placu zabaw w Gościejewicach pojawiły się nowe urządzenia. Sprzęt został kupiony dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych.

Reklama

Dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych - LEADER - gmina Bojanowo doposażyła o dwa urządzenia plac zabaw znajdujący się przy blokach w Gościejewicach. Są to: duży zestaw zabawowy oraz karuzela.

Jak przekazuje burmistrz Maciej Dubiel, całkowity koszt inwestycji to niespełna 60,5 tys. zł., a dofinansowanie wyniesie około 33,5 tys. zł. Urządzenia dostarczyła i zamontowała firma Buglo z Koszalina.

- Dzięki temu plac zabaw przy blokach w Gościejewicach jest wyposażony we wszystkie przewidziane projektem elementy. Brakujące ogrodzenie zamontowane zostanie do końca tego roku. Zapraszamy do korzystania z placu zabaw naszych najmłodszych mieszkańców - podkreśla włodarz gminy Bojanowo.

Od kilku lat gmina Bojanowo sukcesywnie doposaża i modernizuje place zabaw w mieście i na terenie wiosek. Wcześniej nowe urządzenia zamontowano, m.in. w Golince, Tarchalinie i Trzeboszu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE