Reklama

Piernikowy herb Rawicza powędrował do stolicy

Opublikowano:
Autor:

 Piernikowy herb Rawicza powędrował do stolicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wolontariusze ze Szkolnego PaTPORTU w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, brali udział w wigilii społeczności PaT w Warszawie. Raz do roku społeczność Ogólnopolskiego programu „Profilaktyka a Ty PaT” spotyka się przy opłatku.

Wydarzeniu towarzyszą twórcy programu oraz przedstawiciele najwyższych władz państwowych, policji i ministerstwa. Wieczór wigilijny odbył się w oranżerii króla Jana III Sobieskiego, pałacu w Wilanowie. Szef programu, Grzegorz Jach, otrzymał od rawickiej młodzieży w prezencie szczególny piernik - herb Rawicza. Wypiekli go uczniowie technikum żywienia i gospodarstwa domowego.

Młodzież zwiedzała również stolicę. Odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, lodowisko na Stadionie Narodowym pod hasłem „Zimowy Narodowy”, Stare Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza, pałacu prezydencki i zamek królewski. Podczas zwiedzania miasta młodzież zobaczyła motocyklową paradę Mikołajów, a później multimedialny pokaz rozświetlonego pałacu w Wilanowie. Uczniami opiekowali się Anna Funka Leciejewska, Monika Świtała i Beata Jarczewska z KPP w Rawiczu. (WJ)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE