Jak przekazał dyżurny rawickiej straży pożarnej, wczoraj (30 grudnia) o godzinie 21:37 służby otrzymały zawiadomienie, że na ul. Słabego w Rawiczu pali się śmietnik. Zadysponowano jeden zastęp JRG Rawicz. Skierowano także patrol policji.
Po dojechaniu na miejsce okazało się, że palą się śmieci w plastikowym pojemniku na odpady sztuczne. Strażacy ugasili pożar. Akcja zakończyła się o godz. 21:51.
- Przypuszczalna przyczyna to zaprószenie o ognia przez osoby nieznane - przekazał dyżurny.
Nie potwierdził, że do zdarzenia doszło wskutek odpalenia fajerwerków.
Komentarze (0)