Pożar śmietnika w Rawiczu. Przyczyną fajerwerki?

Opublikowano:
Autor:

Pożar śmietnika w Rawiczu. Przyczyną fajerwerki? - Zdjęcie główne
Autor: Archiwum

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościNa jednym z rawickich osiedli zapalił się śmietnik. Pojawiły się nieoficjalne informacje, że przyczyną pożaru mogły być fajerwerki.
reklama

Jak przekazał dyżurny rawickiej straży pożarnej, wczoraj (30 grudnia) o godzinie 21:37 służby otrzymały zawiadomienie, że na ul. Słabego w Rawiczu pali się śmietnik. Zadysponowano jeden zastęp JRG Rawicz. Skierowano także patrol policji.

Po dojechaniu na miejsce okazało się, że palą się śmieci w plastikowym pojemniku na odpady sztuczne. Strażacy ugasili pożar. Akcja zakończyła się o godz. 21:51.

- Przypuszczalna przyczyna to zaprószenie o ognia przez osoby nieznane - przekazał dyżurny. 

Nie potwierdził, że do zdarzenia doszło wskutek odpalenia fajerwerków. 

reklama

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo