Reklama

Pożegnanie, podziękowania i powitania na bojanowskiej sesji

Opublikowano: sob, 28 sie 2021 12:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na pierwszej po wakacjach sesji rady miejskiej burmistrz podziękował dyrektorom przedszkoli, którzy przestali pełnić swoje funkcje. Oficjalnie powitał nowych szefów jednostek. Pożegnano także odchodzącego na emeryturę wieloletniego kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

 

Po 29 latach pracy na stanowisku kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej na emeryturę przeszedł Tadeusz Polc. Za wieloletnią współpracę podziękowali mu burmistrzowie, radni oraz kierownicy innych gminnych jednostek.

Od września Tadeusz Polc jest na emeryturze, na którą zdecydował się po 29 latach pracy. Burmistrz Maciej Dubiel nie ukrywał, że złożył kierownikowi propozycję, by jeszcze przez kolejne kilka lat kierował Zakładem Usług Komunalnych, ale ten postanowił, że czas już zakończyć karierę zawodową. 

Tadeusz Polc jest absolwentem bojanowskiego technikum nasiennictwa i hodowli roślin, a edukację kontynuował na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczął w 1982 roku w Ośrodku Postępu Rolniczego w Bojanowie na stanowisku głównego specjalisty ds. pszczelarstwa. W 1992 roku został kierownikiem Zakładu Usług Komunalnych. Funkcję tę pełnił do 26 sierpnia tego roku. Za wieloletnią pracę - w imieniu władz - podziękował Polcowi burmistrz Maciej Dubiel.

- Pana Tadzia, bo tak wszyscy do niego mówimy, zapamiętam jako wspaniałego człowieka i wzorowego menadżera, bo kierował zakładem bardzo dobrze - zaznaczał burmistrz. Były kierownik otrzymał też podziękowania od szefów innych gminnych jednostek - ośrodka pomocy społecznej, biblioteki, centrum kultury, zakładu wodociągów i kanalizacji.

Na sesji rady miejskiej włodarze gminy podziękowali także osobom, które przestaną pełnić funkcję dyrektorów miejscowych przedszkoli. Po 9-latach piastowania stanowiska szefowej Przedszkola „Misia Uszatka” zrezygnowała z niego Agnieszka Sikora. Katarzyna Kowalska - dyrektor placówki w Trzeboszu, po jednej kadencji, nie chciała już wziąć udziału w konkursie.

Obie panie jednak nie odchodzą na emeryturę, ale nadal będą pracować jako nauczycielki. Agnieszka Sikora - dziękując wszystkim za dobre słowa, wiedzę, życzliwość i wsparcie.

Podczas sesji powitano także osoby, które dotychczasowe dyrektorki zastąpią. Przedszkolem w Bojanowie pokieruje od września Anna Busza-Noińska, a w Trzeboszu - Karolina Busza.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy