Reklama

Prace w więzieniu już na półmetku

Opublikowano:
Autor:

Prace w więzieniu już na półmetku - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wykonawcę wyłoniono w przetargu i została nim rawicka firma Rawbud. Wartość umowy opiewa na kwotę ponad 11 mln zł brutto, a inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnych.

Celem inwestycji jest poprawa efektywności energetycznej i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Planowane prace przyczynią się do poprawy warunków pełnienia służby przez funkcjonariuszy, warunków odbywania kary, korzystnie wpłyną na bezpieczeństwo jednostki, a co za tym idzie, również na bezpieczeństwo społeczeństwa, przyniosą także wymierne korzyści dla środowiska naturalnego.

Termin zakończenia prac upływa pod koniec maja przyszłego roku, a inwestycja jest już na półmetku. Całkowicie zakończono roboty na dwóch budynkach administracyjnych i pawilonie mieszkalnym B. W ich wyniku wykonano ocieplenie ścian zewnętrznych budynków, ocieplenie stropodachów, dachów, stropów, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową zewnętrzną. W pawilonie B zamontowano i podłączono kompletną instalację paneli fotowoltaicznych.

Aktualnie trwają prace w pawilonie mieszkalnym A, które obejmują ocieplenie ścian zewnętrznych, wymianę instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i oświetlenia wewnętrznego, montaż wentylacji mechanicznej. W budynku do tej pory wykonano ocieplenie dachu, wymieniono stolarkę okienną, doświetla dachowe oraz drzwi zewnętrzne, zamontowano instalację fotowoltaiczną.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy