Reklama

Rawiccy strażacy oddają hołd zmarłemu koledze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rano, w trakcie służby, zmarł ogn. Paweł Chyła z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Brać strażacka, także z powiatu rawickiego - postanowiła oddać mu hołd.

O godz. 18.00 w jednostkach PSP, w tym w Rawiczu, zostały włączone sygnały świetlne i dźwiękowe w pojazdach.

W ten sposób strażacy oddają hołd koledze, który odszedł na wieczną służbę. Ogn. Paweł Chyła z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie) zmarł nagle dziś, w trakcie pełnienia dyżuru. Miał 36 lat. 

Paweł kontynuował rodzinne tradycje strażackie, które rozpoczął jego brat Sławek - obecnie zastępca dowódcy JRG 2 w Grudziądzu. Służbę w naszej komendzie rozpoczął pod koniec 2007 roku. Z niewiadomych przyczyn, wczoraj rozpoczęty 24-godzinny dyżur był jego ostatnim. Służbowo sumienny pracownik - tytan zdalnej pracy przy działaniach ratowniczo-gaśniczych. Prywatnie serdeczny kolega z ciętym angielskim humorem. Łączymy się w bólu z rodziną Pawła szczególnie z żoną i małą córeczką. Żadne słowa nie wyrażą pustki jaką już odczuwamy - tak strażaka żegnają koledzy z Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu na profilu jednostki w mediach społecznościowych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE