Reklama

Rekordowa kwota zbiórki rawickiego sztabu WOŚP i wyjątkowe wyróżnienie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w ostatnią niedzielę stycznia 2022 roku. Sztab w Rawiczu otrzymał właśnie pełne rozliczenie tegorocznej zbiórki WOŚP w powiecie rawickim.

Kwota, którą udało się zebrać podczas tegorocznego finału WOŚP w Rawiczu, wynosi 129.823,11 zł. Składają się na nią: pieniądze wrzucone do puszek wolontariuszy na ulicach Rawicza, Miejskiej Górki, Pakosławia i okolicznych miejscowości, wpłaty do e-skarbon, a także licytacje na Allegro. 

Gorące i serdeczne podziękowania dla wszystkich Wolontariuszy rawickiego sztabu. Nisko kłaniamy się również szkołom, nauczycielom, klubom, artystom, firmom i instytucjom, a przede wszystkim hojnym i szczodrym mieszkańcom całego regionu. To dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się kolejny raz uzbierać rekordową kwotę na rzecz tegorocznego tematu zbiórki Fundacji WOŚP - czytamy w oświadczeniu rawickiego sztabu na portalu społecznościowym.

Zobacz film ze Światełka do Nieba w Rawiczu i Jutrosinie - TUTAJ

Reprezentaci sztabu WOŚP w Rawiczu byli także obecni na uroczystej gali w Warszawie, w trakcie której ogłoszono ogólnokrajowy wynik 30. finału. Na ręce Kacpra Kwiatkowskiego, szefa rawickiego sztabu, trafił certyfikat i medal 30-lecia WOŚP.

Jak poinformował Jerzy Owsiak, w trakcie ostatniego finału zebrano ponad 224 mln zł. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE