Reklama

Rawickie kino przeszło lifting. Co się zmieniło? [FILM]

Opublikowano: pt, 4 gru 2020 08:50
Autor:

Rawickie kino przeszło lifting. Co się zmieniło? [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  Kino Promień po przebudowie. Oprócz małego kina społecznościowego, w gmachu powstał nowy bar, a dotychczasowe przestrzenie przeszły lifting.

Z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem, instytucje kulturalne - takie jak rawickie Kino Promień są zamknięte. Dom Kultury, który kieruje kinem przeprowadził w nim w ostatnim czasie remont. Gotowa na przyjęcie widzów jest też sala małego kina społecznościowego.

Prace za ponad 580 tys, wykonało Przedsiębiorstwo Komunalne z Sompolna. W "drugiej sali kinowej" jednocześnie film będzie mogło oglądać 26 osób. Tam wyświetlane mają być bardziej kameralne produkcje oraz te, które będą przyciągały mniejszą ilość widzów. Czytaj więcej: Małe kino społecznościowe do wakacji?

- Niestety nie możemy zaprosić Państwa jeszcze do nowej sali w kinie, ale mam nadzieję, że już niedługo będziemyu mogli to zrobić - mówi Dariusz Taraszkiewicz, dyrektor Domu Kultury w Rawiczu.

Co zmieniło się w Kinie Promień i jak wygląda nowa sala kina społecznościowego? Zobacz materiał filmowy przygotowany przez Dom Kultury w Rawiczu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE