Reklama

Rawicz. Festyn, na który warto się wybrać. Co zaplanowano na poligonie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Rawicz. Festyn, na który warto się wybrać. Co zaplanowano na poligonie? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie masz planów na sobotę? Przedstawiciele służb zapraszają na poligon dzieci, młodzież, jak i dorosłych. W trakcie festynu zaplanowano różne atrakcje.

Festyn profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" zaplanowano na najbliższą sobotę. Potrwa cztery godziny - od 14.00 do 18.00.

W spotkaniu organizowanym dla mieszkańców naszego powiatu wezmą udział rawiccy policjanci, strażacy jak i również strażacy ochotnicy oraz ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Rawicza i Leszna - podkreśla asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy KPP w Rawiczu.

Zaplanowano, m.in. pokazy ratownictwa wodnego, prezentacja sprzętu i wyposażenia używanego w codziennej służbie, warsztaty z zakresu nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pogadanki z zakresu bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, zabawy czy konkursy.

Chętni, którzy pojawią się na poligonie, będą także mogli oznakować swoje rowery. Tym razem nie będą prowadzone żadne zapisy. Na czym polega znakowanie rowerów? Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE