W takim pudełku znalazłem kilka starych kaset wideo, nagranych na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Wtedy w Rawiczu i okolicach jeszcze niewielu "filmowców" miało dostęp do kamery VHS. Jako szczęśliwy użytkownik kamkordera Panasonic M25, nagrywałem filmy na potęgę. Najczęściej reportaże z imprez rodzinnych, ale na znalezionych kasetach znalazło się też kilka kadrów z ówczesnego Rawicza. Zobaczcie.
Rawicz na kasetach VHS. Zobacz ulice w latach 90.
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Grzegorz Heluszka
Autor: Archiwum | Opis: Rawicz 1990
reklama
WiadomościCzasem warto zajrzeć do starej szafy i odkurzyć zapomniane pudełko po butach "adidasach"
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)