Reklama

Rawicz. WOŚP 2022. Podjęto ważną decyzję. "W oparciu o dbałość o Wasze zdrowie"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela

Rawicz. WOŚP 2022. Podjęto ważną decyzję. "W oparciu o dbałość o Wasze zdrowie" - Zdjęcie główne

Finał WOŚP 2020 w Rawiczu | foto D. Bela

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znany jest już wstępny harmonogram wydarzeń, zaplanowanych przez rawicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej o programie można przeczytać TUTAJ.

W ostatnich dniach rawicki sztab prowadził dyskusję związaną z udziałem publiczności w wydarzeniu, zaplanowanym w Domu Kultury. 

Jak organizatorzy bardzo byśmy chcieli mieć Przyjaciół WOŚP bardzo blisko, bo to właśnie dla Was odbywa się co roku Orkiestrowe granie. Bez publiczności, mieszkańców to wydarzenie nigdy nie miałoby sensu. Natomiast ze względu na pandemię, obowiązujące obostrzenia, niejasne przepisy, a czasem nawet ze sobą sprzeczne, ale jednocześnie będąc ludźmi odpowiedzialnymi i dbającymi o zdrowie publiczne trudno jest dziś jednoznacznie zadecydować - twierdzili kilka dni temu przedstawiciele rawickiego sztabu.

Pod uwagę były brane trzy scenariusze: udział publiczności (30% osoby niezaszczepione plus wszystkie osoby posiadające certyfikat szczepienia, ozdrowieńca lub posiadające negatywny wynik testu), całkowity brak udziału publiczności lub wydarzenie na świeżym powietrzu z limitem 100 osób. W piątek (21 stycznia) zapadła ostateczna decyzja. 

Jako organizatorzy 30 Finału WOŚP w Rawiczu podjęliśmy trudną, ale odpowiedzialną decyzję o tym, że orkiestrowe granie w domu kultury zaplanowane na niedzielę 30 stycznia odbędzie się bez udziału publiczności. Całe wydarzenie będzie transmitowane on-line - informuje rawicki sztab. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE