Reklama

Reklama

Trzecia edycja Nocy Zawodowców. Co zaplanowano?

Opublikowano: śr, 30 wrz 2020 21:09
Autor:

Trzecia edycja Nocy Zawodowców. Co zaplanowano? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Jesteś uczniem klasy siódmej lub ósmej szkoły podstawowej? To wydarzenie jest z myślą właśnie o tobie. Już w najbliższy piątek „Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0”, która odbędzie pod hasłem "Wielkopolska w sieci zawodów". Akcja swoim zasięgiem obejmuje również powiat rawicki.

Jak podkreślają organizatorzy, celem jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru, dające możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.  
Wyzwania, jakie obecnie stawia przed młodymi ludźmi rynek pracy, są ogromne.

W tym roku całe przedsięwzięcie odbędzie się w internecie - TUTAJ. Aby przenieść się do oferty z naszego powiatu, należy wybrać subregion leszczyński i przenieść się na: www.cwrkdiz.leszno.pl. Będzie tam można znaleźć między innymi: ofertę szkół ponadpodstawowych z całego subregionu, ofertę okolicznych rzemieślników i firm, które - w formie filmów - zaprezentują konkretne zawody, skonsultować się z doradcą zawodowym, a także wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

1. Konkurs dla uczniów klas VII i VIII z wiedzy o zawodach, który wyłoni 10 laureatów z każdego powiatu i miasta Leszna. Uczniowie, którzy najszybciej odpowiedzą na pytania konkursowe otrzymają nagrody indywidualne. Szczegóły TUTAJ

2. Konkurs dla rodziców uczniów klas VII i VIII, którzy mogą wygrać nagrody dla klasy, do której uczęszcza ich dziecko. Będą nimi: szkolenie z zakresu przedsiębiorczości oraz nagrody rzeczowe dla każdego ucznia. Szczegóły TUTAJ

 3. Wychowawcy klas, które wykażą się największą frekwencją, otrzymają nagrodę. Będzie nią voucher na wybrane szkolenie z pakietu organizowanych przez Centrum  Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie.

W celu rejestracji na wydarzenie należy skorzystać z poniższych formularzy (rodzice zapisują swoje dzieci):
1. Rejestracja na Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0. - wersja dla rodziców/opiekunów prawnych - TUTAJ
2. Rejestracja na Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 - wersja dla nauczycieli/wychowawców/doradców zawodowych i przedsiębiorców - TUTAJ
3. Zapisy na konsultacje online do doradców zawodowych - TUTAJ

Jak wyglądała ubiegłoroczna akcja? Zobacz materiał filmowy - TUTAJ 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.