W ostatnich tygodniach zajęć szkolnych uczniowie klas I, II i III - kształący się w zawodzie technik budownictwa - odnowili ławki na osiedlu 350-lecia. Rada osiedla zakupiła potrzebne materiały, a młodzież wykonała niezbędne prace - czyli demontaż, malowanie oraz powtórny montaż desek na ławkach.
Ławki odnowiono na ulicach Kadeckiej, Placu Kowalskiego, Grota Roweckiego i Akacjowej. Odnowę siedzisk nadzorował Sebastian Olejnicki - nauczyciel przedmiotów zawodowych.
Dla młodzieży była to znakomita lekcja praktyki, ale też bezinteresownych działań na rzecz dobra wspólnego - poinformowała szkoła.
Komentarze (0)