Reklama

Udało się zgromadzić pieniądze na leczenie Mateusza Glinianego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Facebook "Biegiem po życie"

Udało się zgromadzić pieniądze na leczenie Mateusza Glinianego - Zdjęcie główne

foto Facebook "Biegiem po życie"

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W połowie lutego ruszyła zbiórka na leczenie 37-letniego Mateusza Glinianego z Rawicza. Potrzebne było 200 tys. zł, by mógł on rozpocząć walkę z guzem mózgu. Do wczoraj (3 marca) udało się zgromadzić tę kwotę.

Rawiczanin - Mateusz Gliniany - w styczniu usłyszał okrutną diagnozę. Ma guza mózgu - glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Rodzina 37-latka nie zamierza jednak się poddać. Szansą na powrót do zdrowia jest kosztowna terapia w Niemczech. Zbiórka pieniędzy zaczęła się 15 lutego. Z pomocą ruszyli mieszkańcy powiatu rawickiego i okolic. W miedzyczasie Mateusz rozpoczął radioterapię.
 
 
Do wczoraj (3 marca) potrzebną kwotę udało się zebrać.
"Przekroczyliśmy 100% wyznaczonej kwoty. Nadwyżka uzbieranych pieniędzy zostanie przeznaczona na badania, leki i rehabilitacje. Wszystkim Wspaniałym Darczyńcom Serdecznie Dziękujemy za Wsparcie, Pomoc, Wielkie Serca. Dzięki Waszemu Ogromnemu Zaangażowaniu, Mateusz ma możliwość i siłę, by zawalczyć o swoją przyszłość - by przebiec jeszcze niejeden Maraton i cieszyć się życiem ze swoją rodziną" - napisali bliscy 37-latka profilu "Biegiem po życie" na Facebooku, gdzie zamieszczane są informacje o walce rawiczanina z chorobą.
Z tym samym guzem, co Mateusz Gliniany, zmaga się mieszkanka gminy Bojanowo - Zofia Wojtera. Zbiórka środków na jej leczenie wciąż trwa. By się do niej "dorzucić", wystarczy wejść TUTAJ.
 
 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE