Reklama

„Wielkopolska Wieś Zaprasza”, ale nie publiczność

Opublikowano:
Autor:

„Wielkopolska Wieś Zaprasza”, ale nie publiczność - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Z konkursami i udziałem 16 kół gospodyń wiejskich z powiatów: rawickiego, gostyńskiego, leszczyńskiego i kościańskiego odbędzie się w Gołaszynie plenerowa impreza pod nazwą „Wielkopolska Wieś Zaprasza”. Niestety, ze względu na epidemię, będzie zamknięta dla publiczności.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, celem przedsięwzięcia jest zachęcanie kobiet do aktywnego spędzania wolnego czasu i świadomego uczestnictwa w życiu kulturalnym wspólnoty lokalnej. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to okazja do nawiązania współpracy pomiędzy kołami gospodyń, wymiany doświadczeń i podejmowania inicjatyw na rzecz wspierania rozwoju przedsiębiorczości obszarów wiejskich, pogłębiania wiedzy o kulturze regionu i doskonalenia umiejętności twórczych.

Imprezę zaplanowano 12 września.

Chętne do udziału w niej koła gospodyń, proszone są o rejestrację telefoniczną u doradców Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego (502/177-503). Decyduje kolejność zgłoszeń. W programie zaplanowano prezentacje, warsztaty oraz liczne konkursy z nagrodami.

Jakie zaplanowano warsztaty i konkursy?

- konkursy: „Zdrowo, ale na wesoło” oraz „Owocowo-warzywna kompozycja na stół z lokalnych produktów”, „Nie marnuj jedzenia - umiejętność gospodarowania żywnością przez Koła Gospodyń Wiejskich”, „Zdrowie zawsze w modzie’’ - szkolenie „Zielony kolor zdrowia kontra słodki smak chorób”

- warsztaty: „Tradycja i innowacje w wiejskiej kuchni z wykorzystaniem zdrowych produktów lokalnych”, „Joga - miejsce rozwoju ciała i umysłu”

Jak było w ubiegłym roku? Czytaj TUTAJ

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE