Reklama

Zderzenie w okolicy Rozstępniewa. Trzy osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: czw, 21 maj 2020 17:18
Autor:

Zderzenie w okolicy Rozstępniewa. Trzy osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Około 14.30 w gminie Miejska Górka na drodze między Sobiałkowem, a Rozstępniewem doszło do wypadku.

Czołowo zderzyły się samochody osobowe: volkswagen i seat. Ze wstępnych informacji wynikało, że w wypadku ucierpiały cztery osoby. Na miejscu pracują strażacy-ratownicy, zespół ratownictwa medycznego i policja. Droga jest zablokowana.

[AKTUALIZACJA, godz. 18.10]
Służby zakończyły czynności na miejscu zdarzenia. Przywrócono ruch na trasie Sobiałkowo - Rozstępniewo.

[AKTUALIZACJA, godz. 18.50]
Volkswagenem jechała 20-letnia mieszkanka Miejskiej Górki z kilkumiesięcznym dzieckiem. Seatem ibizą kierowała 39-letnia mieszkanka gm. Krobia, która podróżowała z nastolatką. Jak ustaliła policja, auta, zamiast się wyminąć, zderzyły się. Wezwano służby ratunkowe.

Ze służb strażacy ochotnicy z Sobiałkowa jako pierwsi dotarli na miejsce. Po zabezpieczeniu miejsca wypadku, użyli narzędzi hydraulicznych, by uwolnić jedną, zakleszczoną osobę. Przystąpili też do udzielania pomocy pozostałym. Po chwili wsparli ich działania strażacy z Miejskiej Górki i Rawicza, policjanci, a także zespół ratownictwa medycznego z Rawicza. Dodatkowo, na miejsce dotarła też karetka z Kobylina. 

Ostatecznie, do szpitala trafiły obie kierujące, a także niemowlę. 


[AKTUALIZACJA, godz. 19.50]
Jak ustalili lekarze, 39-latka z seata doznała zwichnięcia biodra, a 5-miesięczne dziecko z volkswagena - urazu twarzoczaszki. - W obu przypadkach naruszyło to czynności narządów ciała na czas powyżej siedmiu dni - mówi asp. sztab. Tomasz Duszak z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Nastolatka (z seata) oraz kierująca volkswagenem nie doznały obrażeń. 

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Policjanci będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Na ten moment nie ustalono, która z kobiet przyczyniła się do tego zdarzenia.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE