Reklama

Zmarła wieloletnia nauczycielka bojanowskiej szkoły

Opublikowano: wt, 21 kwi 2020 23:24
Autor:

Zmarła wieloletnia nauczycielka bojanowskiej szkoły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W poniedziałek, 20 kwietnia, zmarła Lucylla Cicha -  emerytowana nauczycielka Zespołu Szkół Rolniczych w Bojanowie, wieloletnia wychowawczyni w internacie oraz nauczycielka przedmiotów zawodowych w szkołach dla młodzieży i dorosłych. Miała 68 lat.

"W naszej pamięci na zawsze pozostanie jako wymagająca, ale sprawiedliwa, uśmiechnięta, koleżeńska i uczynna osoba. Wobec ciosu, który spadł na bliskich pani Lucylli niełatwo jest nam znaleźć słowa otuchy i pocieszenia. Możemy jedynie życzyć sił do zniesienia bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia od całej społeczności szkolnej, która duchowo przyłączy się do uroczystości pogrzebowych" - napisali na profilu szkoły na portalu społecznościowym, nauczyciele i uczniowie dawnego "rolnika", a obecnie zespołu szkół przyrodniczo-technicznych w Bojanowie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 kwietnia o godzinie 13.00 w kaplicy w Gołaszynie. Z uwagi na obecną sytuację bliscy proszą o duchowe uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Rodzinie i bliskim zmarłej składy wyrazy współczucia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE