Reklama

Zmiana organizacji ruchu w Bojanowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Zmiana organizacji ruchu w Bojanowie - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu Biegu Zwycięstwa w Bojanowie, który obędzie się w centrum miasta, kierowców obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu.

Reklama

Już w najbliższą niedzielę (7.05.2023) w Bojanowie odbędzie się Bieg Zwycięstwa. Trasa wytyczona została ulicami miasta, dlatego w tym dniu w godzinach od 13.00 - 14.30 obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu.
 
Ulice, którymi prowadzi trasa biegu będą wyłączone z ruchu, tj. nie będzie możliwości dojazdu do posesji w powyższych godzinach. Na skrzyżowaniach zostaną ustawione zapory wraz ze znakiem "zakaz ruchu" oraz obecni będą strażacy ochotnicy i wolontariusze.
 
Zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną ulice i skrzyżowania: ul. Bojanowskiego, ul. Dąbrowskiego, ul. Platanowa (fragment od skrzyżowania z ul. Nową i Kasztanową), ul. Nowa, ul. Kasztanowa, ul. Sportowa, ul. Kolejowa, droga powiatowa w Gołaszynie od przejazdy kolejowego do skrzyżowania z ul. Zapołocie, ulica Krótka, Rynek, ul. 1 Maja, ul. Podgórna, ul. Kościuszki, ul. Mickiewicza, ul. Sikorskiego.
 
- Zwracamy się do państwa z serdeczną prośbą, aby tak zaplanować ten dzień, aby obowiązujące zakazy nie okazały się dla państwa uciążliwe. Z góry przepraszamy za powstałe utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Serdecznie zachęcamy do kibicowania biegaczom na trasie. Na pewno docenią wasz doping - zaznaczają organizatorzy wydarzenia.
 
Po zakończonym biegu trasa zostanie przywrócona do stanu pierwotnego, a ruch zostanie wznowiony.  Zmiany w organizacji ruchu zostały uzgodnione z Komendą Powiatową Policji w Rawiczu.
 
 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE