Eugeniusz Karpiński, przewodniczący zarządu Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego informuje, że przywrócona została bezpośrednia obsługa mieszkańców w leszczyńskiej siedzibie związku.
- Obsługa mieszkańców odbywać się będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego, od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania. Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa, wprowadzona została dopuszczalna liczba interesantów jednocześnie przebywających w biurach - informuje Eugeniusz Karpiński.
Jednocześnie, w związku z nadal obowiązującym stanem pandemii zachęca, aby sprawy nie wymagające wizyty w Biurze Obsługi Klienta załatwiać telefonicznie, listownie, mailowo lub przy pomocy platformy E-puap.
Komentarze (0)