Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o. apeluje do mieszkańców gminy Rawicz i właścicieli działek rekreacyjnych, o rozważne i możliwie oszczędne korzystanie z wody oraz ograniczenie do minimum podlewania trawników i przydomowych ogródków, a także napełniania basenów i mycia pojazdów w czasie obecnie panujących upałów.
- Jednocześnie informujemy, iż nadmierne zużycie wody powoduje znaczący spadek ciśnienia wody w wodociągu uniemożliwiający normalne korzystanie z wody. Szanujmy się nawzajem i pamiętajmy, że nie jesteśmy sami! - apeluje ZWiK.
Komentarze (0)