reklama

Żwirownia w Nad Stawem ma wydobywać 20.000 m3 kruszywa rocznie

Opublikowano:
Autor:

Żwirownia w Nad Stawem ma wydobywać 20.000 m3 kruszywa rocznie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Prywatny przedsiębiorca z gminy Jutrosin złożył do Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie wniosek o wydanie decyzji środowiskowej, która jest niezbędna do uzyskania koncesji na eksploatację odkrywkową złoża kruszywa naturalnego.

- Ta kopalnia już istnieje, ale posiadana aktualnie koncesja na wydobycie niedługo się kończy i, żeby dostać nową byli zmuszeni uzyskać wszystkie niezbędne decyzje i pozwolenia, a decyzja środowiskowa jest tego częścią - informuje Mateusz Figas, podinspektor ds. budownictwa i planowania przestrzennego w UMiG Jutrosin.

Po uzyskaniu pozytywnej opinii Regionalnego Dyrektor Ochrony Środowiska w Poznaniu, burmistrz Jutrosina wydał postanowienie o braku potrzeby przeprowadzenia oceny wpływu przedsięwzięcia na środowisko.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo