Reklama

Na scenie zaprezentowali swoje talenty [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Gromkie brawa wybrzmiewały po występach młodych artystów. W świetlicy szkoły w Sarnowie odbył się koncert "Mój talent dla patrona".

Koncert odbył się w Sarnowie w minioną niedzielę (12.03.2023).

- 6 marca obchodzimy w szkole dzień patrona - Karola Kurpińskiego, dlatego ta impreza nazywa się "Mój talent dla patrona" - mówi Ewa Wasilewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Rawiczu.

Uczniowie miejscowej szkoły zaprezentowali swoje talenty, m.in. muzyczne, recytatorskie, wokalne i taneczne. Występowali solo, w duetach, jak i większych grupach. Prezentowali się przed bliskimi, a także swoimi koleżankami i kolegami. Świetlica była wypełniona po brzegi.

Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji, m.in. kawiarenka, licytacja prac uczniowskich, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków czy relaksacyjny masaż głowy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa. Losy - ufundowane przez rodziców - rozeszły się bardzo szybko. Uczestnicy świetnie się bawili, a młodzi artyści na scenie czuli się wyśmienicie.

- Każdy talent jest godny pokazania. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować tę niezwykłą imprezę - podkreśla Ewa Wasilewska. - Cieszymy się, że frekwencja dopisała. Już postanowiliśmy, że w przyszłym roku przeniesiemy koncert do sali gimnastycznej - dodaje.

Przedsięwzięcie miało wymiar charytatywny. W jego trakcie zbierano pieniądze na leczenie mieszkańca Sarnowy - Macieja Basińskiego, który ucierpiał w wypadku

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE