Reklama

Jutrosińska dycha już w najbliższą niedzielę, 10 lipca 2022r.. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Jutrosińska dycha już w najbliższą niedzielę, 10 lipca 2022r.. Będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na weekend Jutrosiński magistrat poinformował o utrudnieniach jakie napotkają mieszkańcy Jutrosina oraz kilku ościennych wsi, w związku z odbywającym sie sportowym wydarzeniem, jakim jest Jutrosińska Dycha.

W związku z organizacją IV Jutrosińskiej Dychy, w niedzielę, 10 lipca 2022r., wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w Jutrosinie oraz miejscowości Rogożewo (Ochłoda) i Pawłowo.

Jutrosińska Dycha - utrudnienia już w sobotę

W sobotę, 9  lipca, od godz. 7.00 na parkingu na Rynku w Jutrosinie od strony kiosku będzie montowana scena, obszar ten będzie wyłączony z możliwości parkowania.

Utrudnienia w niedzielę w związku z Jutrosińską Dychą

Całkowicie z ruchu oraz parkowania będzie wyłączony Rynek w Jutrosinie oraz parking i ul. T. Kościuszki - odcinek od Rynku do skrzyżowania z ul. Szkolną. Utrudnienia na tych ulicach będą od godz. 11.00 do godz. 24.00.

Parking na Rynku będzie zamknięty od godz. 8.00 do godz. 24.00.

Czasowe utrudnienia wystąpią podczas biegów dziecięco-młodzieżowych ulicami Jutrosina od godz. 13.00.

Podczas biegu głównego na dystansie 10 km, na trasie od godz. 16.00 do godz. 18.00. Trasa przebiega ulicami: Rynek - START, ul. T. Kościuszki, ul. Wodna, teren zalewu w Jutrosinie, Rogożewo (Ochłoda), Pawłowo, ul. Powstańców, ul. Polna, ul. Wrocławska, Rynek - META.

Ponadto na czas trwania biegów w niedzielę od godz. 12.30 do godz. 18.00 ul. Podgórna w Jutrosinie czasowo zostaje zmieniona z drogi jednokierunkowej na dwukierunkową, w celu utworzenia tymczasowego objazdu centrum Rynku. Gmina prosi o nieparkowanie samochodów w ww. godzinach oraz o nie parkowanie samochodów w niedzielę od godz. 8.00 na parkingu na Rynku w Jutrosinie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy