Reklama

Kamil Pilarski, były trener Rawii Rawicz znalazł klub. Dołączył do sztabu III-ligowca

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Marcin Folmer (ni-fo.blogspot.com)

Kamil Pilarski, były trener Rawii Rawicz znalazł klub. Dołączył do sztabu III-ligowca - Zdjęcie główne

Kamil Pilarski w Piaście Żmigród | foto Marcin Folmer (ni-fo.blogspot.com)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Blisko dwa lata na ławce trenerskiej Rawii Walbet Rawicz spędził Kamil Pilarski. Odszedł z piątoligowego klubu tuż przed zakończeniem ostatniej rundy jesiennej.

Kamil Pilarski do Rawii trafił pod koniec 2019 roku. Trenował seniorów piątoligowca do listopada 2021 roku. Z klubem pożegnał się na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej. 

Nie ukrywam, że potrzebuję chwili, by odetchnąć i przemyśleć kilka kwestii. Praca zawodowa jest priorytetem. Zostawiłem jednak kawał zaangażowania w Rawii - przyznał Kamil Pilarski w rozmowie z nami pod koniec listopada . 

Pytaliśmy też wtedy szkoleniowca o przyszłość, bo pojawiła się plotka, że trafi do Piasta Żmigród.

Na tę chwilę jestem - jeśli chodzi o sprawy trenerskie - bezrobotny. Jak wszyscy wiedzą, „karuzela trenerska” dopiero się rozpoczyna. Fakt, jestem wychowankiem Piasta, ale takiego tematu nie ma - mówił w listopadzie 2021 roku. - Nie myślę o tym, czy ktoś zadzwoni, czy telefon się pojawi. Jeżeli tak się stanie, pewnie kilka razy będę to musiał przemyśleć. 

W minioną środę (23 marca 2022r.) Piast Żmigród poinformował, że - po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron z Łukaszem Surmą - pierwszym trenerem zespołu został Mateusz Żytko. Ma poprowadzić seniorów trzecioligowca do zakończenia rundy wiosennej. Asystentem trenera pierwszego zespołu został Kamil Pilarski. Jak informuje klub ze Żmigrodu, jest to powrót  szkoleniowca do korzeni. W przeszłości pełnił on już tę funkcję u boku Ediego Andradiny i Kamila Sochy.

Piast Żmigród zajmuje trzynastą pozycję w III lidze, gr. 3. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE