Reklama

I Gala Biznesu KS Futsal Rawicz [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W Różanym Zakątku w Osieku odbyła się I Gala Biznesu KS Futsal Rawicz.

W przedsięwzięciu wzięły udział władze klubu, Paweł Mrozkowiak z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, zawodnicy oraz sponsorzy.

Dziękuję za przybycie. Jest nam niezmiernie miło gościć państwa w tym pięknym miejscu - podkreślił Daniel Moeglich, prezes KS Futsal Rawicz. - Zaczęliśmy działać dwa sezony temu. Początki były niezmiernie trudne. Pierwszy sezon przebrnęliśmy, drugi już był lepszy. Przygotowujemy się do trzeciego sezonu. Pracujemy nad tym, żeby był przełomowy. Zrobimy wszystko, by dostarczyć jak najwięcej emocji i radości dla naszych kibiców. Mamy nadzieję, ze hala będzie zapełniona po brzegi, jak to było w pierwszym sezonie - dodał.

Prezes rawickiego klubu podkreślił ważną rolę sponsorów, którzy udzielają wsparcia, ale i pomagają dobrym słowem. Zauważył, że to doskonała motywacja do pracy na przyszłość. Poprzez wręczenie pamiątkowych statuetek, Daniel Moeglich z Adrianem Kaiserem, podziękowali sponsorom za dotychczasową pomoc.

Mamy założony plan sześcioletni. Będziemy go realizować z sezonu na sezon. (...) Mam nadzieję, że będziemy się spotykać co roku w tym samym gronie, a i tych podmiotów, które będą nas wspierać, będzie przybywać - dopowiedział prezes.

W trakcie spotkania, Daniel Moeglich przedstawił zawodników, jak i sztab, który odpowiada za funkcjonowanie klubu. Nowymi osobami w klubie są Paweł Grund (menadżer) oraz Edyta Grzybkowska (odpowiedzialna za media społecznościowe).

Gościem specjalnym Gali Biznesu był Paweł Skóra - mistrz świata w freestyle. Zaprezentował on zgromadzonym program z trikami. Z jedną ze sztuczek - utrzymaniem na długopisie kręcącej się piłki - zmierzyli się także goście spotkania. Występ Pawła Skóry został nagrodzony gromkimi brawami.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE