Reklama

Leszczyńskie Byki górą na Gropex Speedway CUP [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Leszczyńskie Byki górą na Gropex Speedway CUP [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport

 ŻUŻEL  Amatorzy zmierzyli się na rawickim torze w ramach Gropex Speedway CUP. Zawody wygrała drużyna z Leszna, a Amatorski Klub Żużlowy Rawicz zajął 5. miejsce.

W sobotę na stadionie przy ul. Sportowej znów było słychać ryk motorów - tym razem na torze zaprezentowali się amatorzy. W jedynym, jak dotychczas, amatorskim turnieju w Polsce w tym roku wystartowało 7 trzyosobowych drużyn. 

- Zawody przebiegały w sposób sprawny - dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, jak i dyscyplinie wśród uczestniczących zawodników. Jako organizatorzy włożyliśmy wiele serca, by każdy zawodnik jak i kibic wyjechał ze stadionu z uśmiechem na ustach. Najważniejsze, że wszyscy ukończyli zawody cało, wynik wśród amatorów to sprawa drugorzędna. Gratuluję zwycięstwa kolegom z Leszna, którzy prezentowali wysoki i wyrównany poziom sportowy - mówi Wojciech Grocki - organizator turnieju oraz zawodnik biorący udział w rozgrywkach. 

Najlepiej ze wszystkich teamów zaprezentowali się zawodnicy Leszczyńskich Byków. Drugie miejsce zajęła drużyna Gropex Speedway Team, a na trzecim uplasował się Manutrans Waleczne Orły Gniezno. 

Klasyfikacja końcowa:

  1. AKS Leszczyńskie Byki
  2. Gropex Speedway Team
  3. Manutrans Waleczne Orły Gniezno
  4. AKŻ Speedway Ostrów
  5. AKŻ Rawicz
  6. AKŻ Speedway Wrocław
  7. IMT Fotowoltaika

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE