Reklama

Miejska Górka. Dzień baseballu bez alkoholu. Wspólna zabawa dzieci i dorosłych [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nowa inicjatywa Demonów Miejska Górka. Wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali imprezę dla dzieci, młodzieży i ich rodziców.

Głównym celem imprezy była promocj zdrowego trybu życia i baseballu. Frekwencja dopisała.

W sobotę na Demonowych Polach w Miejskiej Górce bawiło się blisko 100 dzieci wraz z rodzicami. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji.

Każdy uczestnik - po wykonaniu określonych zadań - otrzymał niespodzianki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Po zmaganiach, główny organizator TSB Demony, przygotował poczęstunek, kiełbaski z grilla oraz pyszności z dziczyzny przygotowane przez "Gościniec Pępowo" - relacjonują przedstawiciele miejskogóreckiego klubu.

W niedzielę również na Demonowych Polach pojawiło się duża grupa dzieci z rodzicami. Tego dnia zostały rozegrane spotkania instruktażowe. Mecze toczyły się w doskonałej atmosferze na dwóch boiskach. Na jednym grały dzieci, na drugim - młodzież z dorosłymi. Wyniki zeszły na drugi plan. Liczyła się dobra zabawa.

Była to pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia, tego typu impreza zorganizowania przez miejscowe Towarzystwo Sypatykow Baseabllu Demony. Serdeczne podziękowania kierujemy do dzieci, młodzieży i rodziców oraz wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację imprezy - podsumowują reprezentanci Demonów.

Już w najbliższą sobotę na Demonowych Polach odbędą się dwa spotkania w ramach Bałtyckiej Ligi Baseballu. Seniorska ekipa z Miejskiej Górki podejmie zespół Vikings Bielawa. Pierwszy mecz o godz. 12.00, a drugi - o 15.00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE