Reklama

Niedźwiadek Rawicz Cup 2023. Zagrały ekipy z rocznika 2016 [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Do historii przeszła piąta edycja imprezy Niedźwiadek Rawicz Cup. Za nami ostatnie, piłkarskie zmagania w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu.

W niedzielę (5.02.2023) na parkiecie zameldowały się zespoły z rocznika 2016 - zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Do imprezy przystąpiły zespoły z Dolnego Śląśka i Wielkopolski. Były to: FA Leszno, Piast Żmigród, MKP Wołów, Parasol Wrocław i trzy zespoły gospodarzy (Rawia Niebiescy, Rawia Czerwoni i Rawia Lejdis).

Zespoły grały równocześnie na dwóch boiskach. Wyniki nie były odnotowywane. Bramek, a także zaangażowania młodych piłkarek i piłkarzy, nie brakowało. 

Na zakończenie imprezy wszystkie zespoły uhonorowano stauetkami, a zawodników i zawodniczki - medalami. Wybrano także wyróżniających się w poszczególnych ekipach. 

  • Piast Żmigród - Gustaw Stawarz
  • MKP Wołów - Oskar Żarczyński
  • FA Leszno - Kuba Korcz
  • Parasol Wrocław - Franciszek Koła
  • Rawia Niebiescy - Piotr Pląskowski
  • Rawia Czerwoni - Jan Funka
  • Rawia Lejdis - Pola Gbiorczyk
Niedzielny turniej był ostatnim z cyklu w okresie zimowym.

- W tegorocznej edycji Niedźwiadek Rawicz Cup wystąpiło około 50 zespołów. Rozdaliśmy blisko 500 medali - mówi Marcin Depkowski, sekretarz Rawii. - Tegoroczna edycja była współfinansowana przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Składamy ogromne podziękowania wszystkim drużynom, młodym piłkarzom i trenerom, ale także rodzicom zawodników naszej Akademii, którzy bardzo się zaangażowali. Były sklepiki, a dziś - mieliśmy malowanie twarzy, popcorn czy watę cukrową. Pojawił się także miś Rawik. Dziękujemy także sponsorom, którzy nas hojnie wsparli i dyrekcji liceum za udostępnienie hali. Z uwagi na to, że turniej cieszył się powodzeniem, nie tylko wśród lokalnych drużyn, ale również na terenie Wielkopolski, ziemi lubuskiej, Dolnego Śląska czy województwa opolskiego, postanowiliśmy, że od tego roku rozpocznie się Niedźwiadek Cup - edycja letnia - podsumowuje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE