Pelikan wiceliderem A klasy

Pelikan wiceliderem A klasy - Zdjęcie główne

Nie lada niespodziankę sprawili zawodnicy Pelikana Dębno Polskie. Podopieczni Łukasza Bojdo udali się do Chwałkowa na mecz z ówczesnym wiceliderem.

Przyjezdni świetnie weszli w to spotkanie. Już w 3. minucie bramkę zdobył Marcin Antoniak. Po nieco ponad dziesięciu minutach na 0:2 podwyższył Adrian Kaiser. Gospodarze przebudzili się po drugim trafieniu i w 13.minucie kontaktowego gola zdobył Łukasz Krzyżosiak. Mecz od samego początku toczył się w szybkim tempie. Było sporo ładnych akcji i co najważniejsze bramek. Na nieco ponad 10 minut przed końcem pierwszej połowy, Pelikan ponownie odskoczył Sokołowi. Gola na 3:1 strzelił Tomasz Leciejewski. Po zmianie stron Pelikan nie zamierzał na tym poprzestać i strzelał kolejne bramki. W 57. minucie na 4:1 podwyższył Piotr Leśny, a wynik spotkania w 65. minucie ustalił Tomasz Leciejewski.

Sokół Chwałkowo - Pelikan Dębno Polskie 1:5 (1:3)

0:1 - Marcin Antoniak (3'), 0:2 - Adrian Kaiser (11'), 1:2 - Łukasz Krzyżosiak (13'), 1:3 - Tomasz Leciejewski (34'), 1:4 - Piotr Leśny (57'), 1:5 - Tomasz Leciejewski (65')

Pelikan: Paweł Niedbała - Michał Berger, Piotr Leśny, Tomasz Ekstedt, Jakub Ryznar (80'Kacper Szczęsny), Kamil Duda (20'Andrzej Nowak), Tomasz Leciejewski (85'Damian Drewniak), Marcin Antoniak, Norbert Hodura, Adrian Kaiser (77'Mikołaj Mądry), Bartłomiej Guzy

Więcej informacji o tym spotkaniu w aktualnym wydaniu "ŻR".