Reklama

Powraca znany i lubiany turniej charytatywny. "Gramy nie tylko dla Huberta" w Pakosławiu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: W. Skrzypczak (archiwum portalu)

Powraca znany i lubiany turniej charytatywny. "Gramy nie tylko dla Huberta" w Pakosławiu - Zdjęcie główne

Gramy nie tylko dla Huberta, X edycja | foto W. Skrzypczak (archiwum portalu)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Hala w Pakosławiu ponownie będzie tętniła życiem. Wraca rywalizacja w szczytnym celu.

Reklama

Po raz jedenasty w Pakosławiu zostanie zorganizowany turniej "Gramy nie tylko dla Huberta". Termin imprezy wyznaczono na 17-19 lutego 2023 roku. 

- Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa rusza XI turniej ,,Gramy nie tylko dla Huberta ". Komitet organizacyjny zadecydował, że zbieramy dla Huberta Barteczki, Franka Kalicińskiego i Stowarzyszenia ,,Wsparcie Dla Każdego" z Pakosławia - informują organizatorzy. 

Hubert Barteczka cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Niezbędna jest jego systematyczna rehabilitacja. Franek Kaliciński cierpi na trisomię 21. Z kolei działające od ponad 20 lat stowarzyszenie "Wsparcie dla Każdego", skupia się na pomocy osobom, szczególnie dzieciom, z niepełnosprawnością. Jego reprezentanci angażują się w różne przedsięwzięcia charytatywne w gminie Pakosław, jak i powiecie rawickim.

Halowy turniej piłkarski odbędzie się w hali w Pakosławiu. Nie zabraknie występów zaproszonych gwiazd i licytacji. Na razie, trwa ustalanie szczegółowego programu imprezy. Trwają natomiast zapisy drużyn chętnych do udziału w turnieju. Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 667-300-444. Jak podkreślają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona.

W mediach społecznościowych zaczęły się już także licytacje. Szczegóły i regulamin można znaleźć TUTAJ. Redakcja "Życia Rawicza" i portalu rawicz24.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem. 

Materiał filmowy z imprezy w 2020 roku ↓

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE