Reklama

Rawicz. Już wkrótce Niedźwiadek Cup. Imprezę dofinansowuje Wielkopolski ZPN

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dawid Bela

Rawicz. Już wkrótce Niedźwiadek Cup. Imprezę dofinansowuje Wielkopolski ZPN - Zdjęcie główne

Niedźwiadek Cup 2022 | foto Dawid Bela

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 2023 rok będzie wyjątkowy dla Rawii Rawicz. Klub będzie obchodził 100-lecie istnienia. Wydarzeń z tym związanych nie zabraknie.

W styczniu i w lutym 2023 roku odbędą się turnieje dla dzieci "Niedźwiadek Cup". To cykl imprez dla ekip z roczników 2013-2017. Dla każego uczestnika przewidziano wodę, owoce i medal, a dla wszystkich zespołów - puchary. W każdej z imprez wystąpi od 6 do 8 ekip.

Jak poinformował Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu, komisja grantowa organizacji wyłoniła projekty, które otrzymają wsparcie związkowe w pierwszych miesiącach 2023 roku. Konkurs grantowy organizowany jest już czwarty rok i cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów wydarzeń piłkarskich. Roczny budżet programu wynosi 40.000 złotych i jest podzielony na cztery cykle kwartalne - po 10 000 złotych.

- Do tej pory komisja wybierała jeden duży grant (4.000 złotych) i sześć małych (1000 złotych). Tak też stało się w przypadku pierwszego kwartału 2023 roku. W kolejnych jednak, po modyfikacji regulaminu, liczba małych grantów będzie zmniejszona do 4, ale każdy z nich wyniesie 1.500 złotych - informuje Wielkopolski ZPN.

Tym razem najwyższą ocenę przyznano Rawii Rawicz na projekt Niedźwiadek Rawicz Cup. To właśnie ten klub otrzyma 4.000 złotych na działania związane ze zgłoszonym turniejem. Mniejsze wsparcie otrzymały imprezy zaplanowane w Dopiewie, Poznaniu, Gołuchowie, Kłodawie oraz Wrześni. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE